Prečo práve kľúčový systém od nás?

1. Viac ako 20 rokov skúseností

2. Návrh, výroba, predaj, montáž, servis aj poradenstvo.

3. Špičkové vybavenie - automatické elektronické stroje, laserové značenie.

4. Rýchle dodávky - kľúče a vložky aj na počkanie

5. Sme licenčný partner svetovej značky Dormakaba - jeden z najväčších výrobcov systémov generálneho kľúča na svete.

Naše zrealizované systémy

Ministerstvo dopravy SR - budova s vyše 1000 dverami by sa bez generálneho kľúča nezaobišla. Vedrá s kľúčmi sme nahradili jedným generálnym kľúčom

system ministerstvo dopravy.webp

Systém generálneho kľúča pre výrobu porsche. Zvolený systém bol "expert plus".

porsche logo.jpg
porsche2.webp

Ubytovňa Prima - vložky boli vybavené olivkami, aby sa mohli klienti pohodlne uzamknúť v izbe. Vo vchodoch do izieb bola daná núdzová funkcia. V oboch prípadoch je nemožné vymknutie dverí, pretože vždy sa dá otočiť kľúčom zároveň z druhej strany. Označenie kľúčov a izieb bolo urobené na vložkách podľa požiadavky zákazníka - vieme označiť čokoľvek a akokoľvek.

ubytovna prima.webp

Zákazník chcel otvárať svoju firmu, domy a byty jedným kľúčom - splnené. Už nie je potrebných 50 kľúčov, ale stačí jeden.

systém generálneho kľú
system jednotneho kluca 08.jpg

Stredoslovenská distribučná - zamestnanci dostali prístup jedným kľúčom do viacero dverí, čím sa šetrí čas, a zároveň správa majetku má jednoduchý a pohodlný prístup do celej budovy jedným generálnym kľúčom.

system ssd.webp

Hotel Damian ***** - bol zrealizovaný v najvyšších štandardoch dizajnu a funkčnosti, zamykaný systémom Expert Plus.

hotel damian.webp

Výroba K-Plast - bolo potrebné, aby zamestnanci nenosili veľa kľúčov od výrobných hál, a zároveň, aby vedúci mali prístup do všetkých budov a miestností v prípade požiarnu a podobne. Systém bol zvolený pExtra+.

vyroba kplast.webp

Siglisberg - požiadavka bola vybaviť tento hotel prémiovým vybavením. Elektronické vložky sú výborné na správu prístupov, obzvlášť pri častých stratách kľúčov / čipov - dajú sa hneď prekódovať.

system elektronickych digitalnych vloziek.webp

Zariadenie pre seniorov v Čadci CSS Park - vložky boli vybavené olivkami, aby sa pracovníci vedeli vždy dostať ku klientom

dom seniorov.webp

Vložky s gombíkom - určené do hotela, aby sa hostia mohli pohodlne uzamknúť zvnútra, no zároveň sa personál v prípade núdzovej potreby vie kedykoľvek dostať dovnútra s generálnym kľúčom.

klucovy system vlozky s olivkou.jpg

Internát UMB - takáto budova s 350 miestnosťami by sa bez kľúčového systému ani nezaobišla. Systém bol zvolený v ekonomickej variante AP2000.

internat umb sd4.webp

Tatravagónka Tlmače - výroba vagónov. Obzvlášť vo výrobách, kde je komplikovaný prístupový systém (veľa pracovníkov s rôznymi funkciami), je viac ako vítaný systém generálneho kľúča.

tatravagonka.jpg

Krajský súd BB - požiadavka bola urobiť všetky dvere na jeden kľúč, pretože v prípade poplachu na bombu (častých a hlavne falošných), bolo potrebné psovodmi skontrolovať celú budovu. Toto bol problém, keďže sa nedali všetky dvere otvoriť jedným kľúčom, ale bolo nutné chodiť s vedrom kľúčov, a skúšať rôzne kľúče, ktoré nie vždy všetky pasovali. Tento problém sme vyriešili systémom Expert Plus na všetkých 120 dverí, čím budova získala prémiovú bezpečnosť, kvalitu a komfort.

krajsky sud bb.webp

klucovy system vlozky s olivkou.jpg

Farebné možnosti rozlíšenia všetkých kľúčových systémov Dormakaba sú naozaj veľké

systemy.webp